Nr katalogowy: 5

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 5

Plakat III wystawy Towarzystwa Artystów Polskich SZTUKA, 1899

litografia, papier; 87,5 x 62,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu z prawej: TA (monogram wiązany w kompozycji),
estymacja: 6 000 - 7 000 zł