Nr katalogowy: 126

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 126

Akt siedzącej dziewczyny, 1904

olej, tektura; 54,5 x 35 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu: a Karpiński / Monachium. 1904 -
estymacja: 16 000 - 20 000 zł