Nr katalogowy: 103

Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)

Nr katalogowy: 103

Po wyrębie, 1924

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 63 x 97 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Gibiński / 1924;
estymacja: 4 300 - 5 800 zł