Nr katalogowy: 3

Max KLINGER (1857-1920)

Nr katalogowy: 3

An die schoenheit - Do piękna

akwaforta, papier; 41,5 x 32 cm (odcisk płyty),
50 x 40 cm (wymiar arkusza),
sygn. p. d.: MAX KLINGER (na płycie)
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 400 zł