Nr katalogowy: 214
Figura Justyniana Wielkiego w stroju oficera ze zwojem kodeksu Corpus Julis Civilis
brąz, marmur; wys. 38 cm;
nie sygn. XX w.(powtórzenie z modelu XIX w.)