Nr katalogowy: 214

Nr katalogowy: 214

Figura Justyniana Wielkiego w stroju oficera ze zwojem kodeksu Corpus Julis Civilis

brąz, marmur; wys. 38 cm;
nie sygn. XX w.(powtórzenie z modelu XIX w.)