Nr katalogowy: 118

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 118

Cynie w wazonie, 1939

olej, tektura; 33 x 98 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. po środku przy prawej krawędzi: aKarpiński 1939
estymacja: 17 000 - 23 000 zł
Cena oferowana 16 000 zł