Nr katalogowy: 116

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 116

Wesele krakowskie

olej, tektura; 48,5 x 70,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jerzy Kossak [data wydrapana];
estymacja: 6 800 - 9 000 zł
Cena oferowana 6 500 zł