Nr katalogowy: 114

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 114

Studium portretowe uczestnika polowania par force, 1878

olej, tektura płótno podobna; 16 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: WKossak / 1878.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 4 700 zł