Nr katalogowy: 1016

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

Nr katalogowy: 1016

Plac przed Bazyliką św. Marka w Wenecji, 1901

litografia barwna, papier; 15 x 20,7 cm (odcisk płyty);
sygn. l. d. na kamieniu: JS.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena oferowana 1 100 zł