Nr katalogowy: 117

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 117

Sternik [Autoportret], ok. 1940

olej, sklejka; 31 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: F.M. Wygrzywalski.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł