Nr katalogowy: 115

Marc STERLING (1895-1976)

Nr katalogowy: 115

Martwa natura z ptaszkiem, ok. 1930

olej, płótno; 24 x 19 cm;
sygn. l. d.: MSterling.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł