Nr katalogowy: 113

Zenon KONONOWICZ (1903-1971)

Nr katalogowy: 113

Astry w wazonie, 1938

olej, płótno; 64 x 44,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z. K. 38 r.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 400 zł