Nr katalogowy: 111

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 111

Pejzaż

akwarela, papier; 23 x 60,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jul Fałat.
estymacja: 17 000 - 23 000 zł
Cena sprzedaży 19 000 zł