Nr katalogowy: 109

Henryk HAYDEN (1883-1970)

Nr katalogowy: 109

Pejzaż z małego miasteczka, 1950

tusz, piórko, akwarela, papier;
30,5 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Hayden / 50.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł