Nr katalogowy: 102

Teodor GROTT (1884-1972)

Nr katalogowy: 102

Kwiaty w oknie

akwarela, papier; 35 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Teod. Grott.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł