Nr katalogowy: 1016

Jerzy HOPPEN (1891-1969)

Nr katalogowy: 1016

Zestaw 6 rycin - Stare Wilno II, 1925

akwaforta, papier; ok. 23 x 17 cm;
prace sygnowane na płycie: J. Hoppen wraz z datą: 1925
estymacja: 5 800 - 7 700 zł
Cena oferowana 5 000 zł