Nr katalogowy: 41

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 41

Owoce morza [Frutti di mare], 1961

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. l. d.: R. Biliński. / 1961.;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł