Nr katalogowy: 38

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 38

Orchidee w porcelanowym wazonie [Orchidee con vaso], 1962

olej, płótno; 100 x 70 cm;
Obraz pochodzi ze spuścizny po artyście.
estymacja: 3 600 - 4 600 zł