Roman BILIŃSKI (1897-1981)
Nr katalogowy: 38
Orchidee w porcelanowym wazonie [Orchidee con vaso], 1962
olej, płótno; 100 x 70 cm;
Obraz pochodzi ze spuścizny po artyście.
estymacja: 3 600 - 4 600 zł
estymacja: 3 600 - 4 600 zł