Nr katalogowy: 35

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 35

Martwa natura ze słonecznikami i paprykami [Girasoli con paprika], 1974

olej, płótno; 99,5 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: ... 1974 / Roman ... (częściowo zatarte);
estymacja: 4 000 - 5 500 zł