Nr katalogowy: 32

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 32

Owoce [Frutta], 1962

olej, płótno; 60 x 80 cm;
na odwrocie napis: Roman Biliński "FRUTTA";
estymacja: 4 500 - 5 500 zł