Nr katalogowy: 31

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 31

Jesienna martwa natura [Frutta in autunno], 1964

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. g.: R. Biliński / 64;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł