Nr katalogowy: 29

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 29

Martwa natura z tykwą [Zucchette], 1963

olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: R. Biliński / 63;
estymacja: 2 800 - 3 800 zł