Nr katalogowy: 21

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 21

Ogród z drzewami oliwnymi [Giardino con ulivi], 1962

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: R. Biliński 62;
estymacja: 5 000 - 7 000 zł