Nr katalogowy: 19

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 19

Ławka w ogrodzie [Panchina nel giardino], 1964

olej, płótno; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: R. Biliński;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł