Nr katalogowy: 14

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 14

Bukiet kwiatów [Fiori misti], 1967

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. l. g.: R. Biliński / 1967;
estymacja: 3 800 - 4 800 zł