Nr katalogowy: 7

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 7

Dolina z polami, 1937

akwarela, papier; 28 x 37 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d. tuszem: Roman Biliński / 1937;
estymacja: 1 800 - 2 500 zł