Nr katalogowy: 120

Leopold GOTTLIEB (1879-1934)

Nr katalogowy: 120

Macierzyństwo, 1930

olej, płótno; 76 x 61 cm;
sygn. p. d.: L. Gottlieb;
estymacja: 55 000 - 70 000 zł