Nr katalogowy: 119

Isaac DOBRINSKY (1891-1973)

Nr katalogowy: 119

W atelier malarza, po 1962

olej, płótno; 80 x 80 cm;
opisany na odwrocie, na płótnie
estymacja: 8 500 - 11 500 zł