Nr katalogowy: 118

Rajmund KANELBA [KANELBAUM] (1897-1960)

Nr katalogowy: 118

Portret

olej, tektura; 30 x 24 cm;
sygn. p. g.: Kanelba;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł