Nr katalogowy: 107

Zbigniew TYMOSZEWSKI (1924-1963)

Nr katalogowy: 107

Kwiaty w wazonie, lata 40. XX w.

akwarela, papier; 26,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Zb. Tymoszewski.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł