Nr katalogowy: 1018

Włodzimierz KONIECZNY (1886-1916)

Nr katalogowy: 1018

Matka, 1909

litografia, papier; 23,3 x 18,6 cm (wymiar odbitki),
23,9 x 19,4 cm (wymiar arkusza);
sygn. na kamieniu p. d.: Włodzimierz Konieczny
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena oferowana 700 zł