Nr katalogowy: 121

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 121

Kobieta i Amor, 1958

olej, płótno, 54,5 x 61 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil/ Hofmann/ 1958
estymacja: 26 000 - 35 000 zł