Nr katalogowy: 120

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 120

Melodia grobów, 1921

olej, tektura; 29,5 x 38 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Wlastimil Hofmann / Bonarka 1921;
estymacja: 24 000 - 32 000 zł
Cena oferowana 19 000 zł