Nr katalogowy: 115

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

Nr katalogowy: 115

Wiatr nad morzem, 1945

olej, płyta pilśniowa; 49 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. Geppert / 1945 (ołówkiem).
estymacja: 6 000 - 8 000 zł