Nr katalogowy: 114

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897-1988)

Nr katalogowy: 114

Pejzaż jasny, 1955

olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. p. d.: H. Rudzka C.;
estymacja: 26 000 - 34 000 zł