Nr katalogowy: 104

Jan CYBIS (1897-1972)

Nr katalogowy: 104

Sekwana przy placu Zgody, 1947

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 32 x 49,5 cm;
sygn., dat. i opisana p. d.: Jan Cybis Paryż 1947;
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
Cena sprzedaży 3 200 zł