Nr katalogowy: 101

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Nr katalogowy: 101

Spotkanie towarzyskie

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
21 x 21 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: z. p. (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł
Cena sprzedaży 1 500 zł