Nr katalogowy: 324

Ryszard LEDWOS (1926 - 2007)

Nr katalogowy: 324

Kompozycja II

olej, płyta, 50 x 40 cm; sygn. l. d.: R. Ledwos Na odwrocie napisy autorskie