Nr katalogowy: 322

Wojciech TRATKIEWICZ (ur. 1954)

Nr katalogowy: 322

Bez tytułu, 2008

olej, płótno, 73 x 73 cm; sygn. i dat. na odwrocie: TRATKIEWICZ 2008