Nr katalogowy: 317

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

Nr katalogowy: 317

Plaża, 1988

olej, płótno. 50 x 71 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Nowosielski / 1988