Nr katalogowy: 201

Jan WESELIK (1923-2005)

Nr katalogowy: 201

Łyżwiarz, II poł. l. 50.? XX w.

fotografia czarno-biała, brom, papier matowy, 39,5 x 29,5 cm; sygn., dat. i opisana na odwrocie