Nr katalogowy: 126

Adriaen van OSTADE (1610-1684)

Nr katalogowy: 126

Rodzinny posiłek, 1630

olej, deska; 28 x 22,5 cm;
sygn. i dat. przy lewej krawędzi po środku: Ostade 1630;
estymacja: 60 000 - 80 000 zł
Cena oferowana 45 000 zł