Nr katalogowy: 125

Malarz nieokreślony, śląski, (Wołczyn)

Nr katalogowy: 125

Książe Aleksander von Hohenlohe

olej, płótno; 88 x 70,5 cm;
na odwrocie napis;
XVIII/XIX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł