Nr katalogowy: 118

Eugeniusz GEPPERT (1890-1979)

Nr katalogowy: 118

Martwa natura z butelką, 1970

olej, płótno; 89 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: EUGENIUSZ GEPPERT 1970;
estymacja: 45 000 - 60 000 zł