Nr katalogowy: 114

Jan CYBIS (1897-1972)

Nr katalogowy: 114

Ulica w Krzemieńcu, 1940

olej, płótno; 54 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Cybis 40;
estymacja: 23 000 - 30 000 zł