Nr katalogowy: 112

Henryk GOTLIB (1890-1966)

Nr katalogowy: 112

Mały marynarz, 1920

olej, płótno; 116 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: HENRYK / GOTLIB 1920.
estymacja: 23 000 - 30 000 zł