Nr katalogowy: 105

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 105

Pejzaż

akwarela, papier; 47 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł