Nr katalogowy: 102

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 102

Zaczytana

tusz, piórko, akwarela, papier;
27 x 23 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: majaberezowska;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł