Nr katalogowy: 101

Maja BEREZOWSKA (1898-1978)

Nr katalogowy: 101

Dancing, 1965

tusz, tusz lawowany, akwarela, papier; 34 x 26,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: majaberezowska / 65.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł