Nr katalogowy: 1010

Eugeniusz EIBISCH (1896-1987)

Nr katalogowy: 1010

Las, 1977

litografia, papier, 39,5 x 51,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: EEibich. 1977.
estymacja: 1 900 - 2 500 zł